augustus 2018
maadinwoedonvrizatzon
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Friday 03 August 2018

Gent België

Saturday 04 August 2018

Zele België

Gent België

Sunday 05 August 2018

Gent België

Lokeren België

Friday 10 August 2018

Gent België

Saturday 11 August 2018

Zele België

Gent België

Sunday 12 August 2018

Gent België

Lokeren België

Wednesday 15 August 2018

Grammene Belgie

Friday 17 August 2018

Gent België

Saturday 18 August 2018

Zele België

Gent België

Sunday 19 August 2018

Gent België

Lokeren België

Friday 24 August 2018

Gent België

Saturday 25 August 2018

Zele België

Gent België

Sunday 26 August 2018

Gent België

Lokeren België

Friday 31 August 2018

Gent België

Oost-Vlaanderen August 2018

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in Oost-Vlaanderen. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

augustus 2018
maadinwoedonvrizatzon
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play