december 2018
maadinwoedonvrizatzon
     12
3456789
101113141516
17181920212223
24252627282930
31      
Wednesday 12 December 2018

Brussel België

Thursday 13 December 2018

Brussel België

Friday 14 December 2018

Brussel België

Saturday 15 December 2018

Brussel België

Leuven België

Sunday 16 December 2018

Brussel België

Monday 17 December 2018

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 18 December 2018

Brussel België

Wednesday 19 December 2018

Brussel België

Thursday 20 December 2018

Brussel België

Friday 21 December 2018

Brussel België

Saturday 22 December 2018

Brussel België

Leuven België

Sunday 23 December 2018

Brussel België

Monday 24 December 2018

Brussel België

Tuesday 25 December 2018

Brussel België

Wednesday 26 December 2018

Brussel België

Thursday 27 December 2018

Brussel België

Friday 28 December 2018

Brussel België

Saturday 29 December 2018

Brussel België

Leuven België

Sunday 30 December 2018

Brussel België

Monday 31 December 2018

Brussel België

Tuesday 01 January 2019

Brussel België

Wednesday 02 January 2019

Brussel België

Thursday 03 January 2019

Brussel België

Friday 04 January 2019

Brussel België

Saturday 05 January 2019

Brussel België

Leuven België

Sunday 06 January 2019

Brussel België

Monday 07 January 2019

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 08 January 2019

Brussel België

Wednesday 09 January 2019

Brussel België

Thursday 10 January 2019

Brussel België

Vlaams-Brabant

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in Vlaams-Brabant. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

december 2018
maadinwoedonvrizatzon
     12
3456789
101113141516
17181920212223
24252627282930
31      

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play