oktober 2018
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
15
161718192021
22232425262728
293031    
Friday 19 October 2018

Gent België

Saturday 20 October 2018

Zele België

Gent België

Sunday 21 October 2018

Lokeren België

Gent België

Merelbeke Belgie

Sint-Niklaas Belgie

Friday 26 October 2018

Gent België

Saturday 27 October 2018

Zele België

Gent België

Sunday 28 October 2018

Lokeren België

Gent België

Friday 02 November 2018

Gent België

Saturday 03 November 2018

Zele België

Gent België

Deinze Belgie

Sunday 04 November 2018

Lokeren België

Gent België

Deinze Belgie

Friday 09 November 2018

Gent België

Saturday 10 November 2018

Zele België

Gent België

Wieze België

Sunday 11 November 2018

Lokeren België

Gent België

Wieze België

Oost-Vlaanderen

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in Oost-Vlaanderen. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

oktober 2018
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
15
161718192021
22232425262728
293031    

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play