april 2019
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
151617181920
22232425262728
2930     
Sunday 21 April 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Wieze België

Monday 22 April 2019

Brussel België

Tuesday 23 April 2019

Brussel België

Wednesday 24 April 2019

Brussel België

Thursday 25 April 2019

Brussel België

Friday 26 April 2019

Brussel België

Gent België

Saturday 27 April 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Antwerpen België

Sint-Niklaas België

Binderveld-Nieuwerkerken belgie

Brasschaat belgie

Sunday 28 April 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Puurs belgie

Antwerpen België

Brasschaat belgie

Monday 29 April 2019

Brussel België

Tuesday 30 April 2019

Brussel België

Wednesday 01 May 2019

Brussel België

Maasmechelen Belgie

Maasmechelen Belgie

Thursday 02 May 2019

Brussel België

Friday 03 May 2019

Brussel België

Gent België

Saturday 04 May 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 05 May 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Merchtem België

Monday 06 May 2019

Brussel België

Tuesday 07 May 2019

Brussel België

Wednesday 08 May 2019

Brussel België

Thursday 09 May 2019

Brussel België

Friday 10 May 2019

Brussel België

Gent België

Saturday 11 May 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 12 May 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Buken BE

Deurne België

Monday 13 May 2019

Brussel België

Tuesday 14 May 2019

Brussel België

Wednesday 15 May 2019

Brussel België

Thursday 16 May 2019

Brussel België

Friday 17 May 2019

Brussel België

Gent België

Saturday 18 May 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 19 May 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Wilrijk België

Ekeren België

Monday 20 May 2019

Brussel België

België

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in België. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

april 2019
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
151617181920
22232425262728
2930     

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play