augustus 2018
maadinwoedonvrizatzon
  12345
6789101112
131416171819
20212223242526
2728293031  
Wednesday 15 August 2018

Brussel België

Grammene Belgie

Thursday 16 August 2018

Brussel België

Friday 17 August 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 18 August 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

puurs belgie

Sunday 19 August 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Monday 20 August 2018

Brussel België

Tuesday 21 August 2018

Brussel België

Wednesday 22 August 2018

Brussel België

Thursday 23 August 2018

Brussel België

Friday 24 August 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 25 August 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Aarschot België

Sunday 26 August 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Eksel België

Monday 27 August 2018

Brussel België

Tuesday 28 August 2018

Brussel België

Wednesday 29 August 2018

Brussel België

Thursday 30 August 2018

Brussel België

Friday 31 August 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 01 September 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 02 September 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Wilrijk België

Merchtem België

Begijnendijk belgie

Monday 03 September 2018

Brussel België

Tuesday 04 September 2018

Brussel België

Wednesday 05 September 2018

Brussel België

Thursday 06 September 2018

Brussel België

Friday 07 September 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 08 September 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 09 September 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Monday 10 September 2018

Brussel België

Tuesday 11 September 2018

Brussel België

Wednesday 12 September 2018

Brussel België

Thursday 13 September 2018

Brussel België

België

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in België. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

augustus 2018
maadinwoedonvrizatzon
  12345
6789101112
131416171819
20212223242526
2728293031  

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play