oktober 2018
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
161718192021
22232425262728
293031    
Monday 15 October 2018

Brussel België

Tuesday 16 October 2018

Brussel België

Wednesday 17 October 2018

Brussel België

Thursday 18 October 2018

Brussel België

Friday 19 October 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 20 October 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 21 October 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Merelbeke Belgie

Sint-Niklaas Belgie

Aartselaar België

Aartselaar België

Hoboken België

Monday 22 October 2018

Brussel België

Tuesday 23 October 2018

Brussel België

Wednesday 24 October 2018

Brussel België

Thursday 25 October 2018

Brussel België

Friday 26 October 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 27 October 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 28 October 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Affligem Belgie

Deurne België

Monday 29 October 2018

Brussel België

Tuesday 30 October 2018

Brussel België

Wednesday 31 October 2018

Brussel België

Thursday 01 November 2018

Brussel België

Roeselare Belgie

Nijlen Belgie

Friday 02 November 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 03 November 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Deinze Belgie

Sunday 04 November 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Deinze Belgie

RUISELEDE BE

Monday 05 November 2018

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 06 November 2018

Brussel België

Wednesday 07 November 2018

Brussel België

Thursday 08 November 2018

Brussel België

Friday 09 November 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 10 November 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Wieze België

Sunday 11 November 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Tielt Belgie

Wieze België

Herselt Belgie

Monday 12 November 2018

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 13 November 2018

Brussel België

België

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in België. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

oktober 2018
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
161718192021
22232425262728
293031    

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play