mei 2018
maadinwoedonvrizatzon
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Friday 04 May 2018

Gent België

Saturday 05 May 2018

Zele België

Gent België

Sunday 06 May 2018

Gent België

Lokeren België

Friday 11 May 2018

Gent België

Saturday 12 May 2018

Zele België

Gent België

Sunday 13 May 2018

Gent België

Lokeren België

Friday 18 May 2018

Gent België

Saturday 19 May 2018

Zele België

Gent België

Sunday 20 May 2018

Gent België

Lokeren België

Monday 21 May 2018

Sinaai-waas België

Friday 25 May 2018

Gent België

Saturday 26 May 2018

Zele België

Gent België

Sunday 27 May 2018

Gent België

Lokeren België

Oost-Vlaanderen May 2018

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in Oost-Vlaanderen. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

mei 2018
maadinwoedonvrizatzon
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play