december 2018
maadinwoedonvrizatzon
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Saturday 01 December 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Wieze België

Sunday 02 December 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Wieze België

RUISELEDE BE

Zoerle-Parwijs Belgie

Lommel Limburg

Monday 03 December 2018

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 04 December 2018

Brussel België

Wednesday 05 December 2018

Brussel België

Thursday 06 December 2018

Brussel België

Friday 07 December 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 08 December 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 09 December 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Affligem Belgie

Oudenaarde Belgie

Lommel Limburg

Aarschot Belgie

Monday 10 December 2018

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 11 December 2018

Brussel België

Wednesday 12 December 2018

Brussel België

Thursday 13 December 2018

Brussel België

Friday 14 December 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 15 December 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Antwerpen België

Sunday 16 December 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Roeselare Belgie

Antwerpen België

Lommel Limburg

Monday 17 December 2018

Brussel België

Aarschot Belgie

Tuesday 18 December 2018

Brussel België

Wednesday 19 December 2018

Brussel België

Thursday 20 December 2018

Brussel België

Friday 21 December 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 22 December 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 23 December 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Geraardsbergen Belgie

Lommel Limburg

Monday 24 December 2018

Brussel België

Tuesday 25 December 2018

Brussel België

Wednesday 26 December 2018

Brussel België

Merelbeke Belgie

Thursday 27 December 2018

Brussel België

Friday 28 December 2018

Brussel België

Gent België

Saturday 29 December 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Gent België

Sunday 30 December 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

De Panne Belgie

Lommel Limburg

Monday 31 December 2018

Brussel België

België December 2018

Overzicht van gezellige rommelmarkten en vlooienmarkten in België. Weet u zelf ook nog rommelmarkten in uw buurt voeg ze dan toe. We proberen zo een groot mogelijke aanbod te tonen. Neem contact op met de organisator zodat u zeker bent dat de vlooienmarkt of rommelmarkt doorgaat. Wij organiseren zelf geen rommelmarkten of vlooienmarkten. Waar komen rommelmarkten vandaan. Een rommelmarkt is een markt waar gebruikte voorwerpen door particulieren worden aangeboden. Meestal spullen die mensen niet meer nodig hebben of gewoon in de wegstaan. Dit is niet per se rommel, maar voor sommige mensen wel daarom de naam rommelmarkten.

december 2018
maadinwoedonvrizatzon
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play