oktober 2018
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
151718192021
22232425262728
293031    
Tuesday 16 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 17 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 18 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 19 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 20 October 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Sunday 21 October 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Merelbeke Belgie

Sint-Niklaas Belgie

Aartselaar België

Aartselaar België

Hoboken België

Monday 22 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 23 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 24 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 25 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 26 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 27 October 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Vogelwaarde Nederland

Goes Nederland

Sunday 28 October 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Affligem Belgie

Horst Limburg

Best Noord-Brabant

Alkmaar NL

Puiflijk Nederland

Boekel Nederland

Doetinchem Gelderland

Deurne België

Monday 29 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 30 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 31 October 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 01 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Roeselare Belgie

Nijlen Belgie

Friday 02 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 03 November 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Deinze Belgie

harskamp Nederland

Sunday 04 November 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Deinze Belgie

RUISELEDE BE

Oploo Noord-Brabant

Monday 05 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Aarschot Belgie

Tuesday 06 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 07 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 08 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 09 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 10 November 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Wieze België

Sunday 11 November 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Tielt Belgie

Wieze België

Herselt Belgie

Helmond Nederland

Monday 12 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Aarschot Belgie

Tuesday 13 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 14 November 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Rommelmarkten en vlooienmarkten

Sfeer foto rommelmarkten en vlooienmarktenOp deze pagina vind je een uitgebreid overzicht van alle rommelmarkten. Heb je zin om eens rond te kijken op vlooienmarkten? Neem hier dan nu een kijkje, zodat je weet wanneer je bij jou in de buurt een leuke rommelmarkt kunt bezoeken. Wat is er nou leuker dan in de weekenden of doordeweeks even een paar uur of een hele dag te 'snuffelen' tussen de spullen van anderen die je worden aangeboden? Het kan zomaar zijn dat je op de vlooienmarkt iets tegen komt waar je al jaren naar op zoek bent. Het is niet alleen een leuke bezigheid, maar je kunt ook veel mooie producten tegenkomen. Kijk daarom wanneer de rommelmarkten bij jou in de buurt zijn en zorg dat je hier een kijkje gaat nemen. Lekker even rommelen en wie weet wat je tegen gaat komen op de vlooienmarkten. Er wordt iedere dag wel ergens een rommelmarkt gehouden waar je naar toe kunt gaan. Op deze site krijg je hier een goed overzicht over en kun je dus dagelijks kijken waar je vandaag naar toe kunt gaan. Zin om te grabbelen, te kijken en te kopen en geen volle portemonnee nodig? Bij de rommelmarkten ben je aan het goede adres om te kijken wat je kunt gebruiken en voor een lage prijs mee kunt nemen! Je gaat met een volle tas en een nog steeds halfvolle portemonnee tevreden naar huis met je spulletjes van de rommelmarkt. Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd.Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd. Sommige rommelmarkten worden georganiseerd om geld op te halen voor een vereniging of een goed doel. Andere worden dan weer georganiseerd door een bedrijven of door steden en gemeenten. Meestal wordt er een klein bijdrage gevraagd, maar soms is deelnemen ook gratis. Inkom moet soms worden betaald maar de meeste rommelmarkten hebben gratis inkom. Van waar komt Het woord rommelmarkten is enigszins misleidend, want naast spullen van weinig of geen waarde kan men er ook zeer bruikbare spullen kopen, en soms zelfs kunst die zeer veel waard is. Tegenwoordig kunnen particulieren hun overbodige spullen ook gemakkelijk via internet verkopen waardoor het aanbod op kleinere rommelmarkten vooral bestaat uit kleine, goedkope artikelen waarvan een groot deel speelgoed is.

oktober 2018
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
151718192021
22232425262728
293031    

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play